Zákon o sociálních službách:

PODMÍNKY NÁROKU NA PŘÍSPĚVEK NA PÉČI
§ 8

Osoba se považuje za závislou na pomoci jiné fyzické osoby ve

a) stupni I (lehká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat tři nebo čtyři základní životní potřeby (u osoby do 18 let věku tři),
b) stupni II (středně těžká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat pět nebo šest základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku čtyři nebo pět),
c) stupni III (těžká závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat sedm nebo osm základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku šest nebo sedm),
d) stupni IV (úplná závislost), jestliže z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu není schopna zvládat devět nebo deset základních životních potřeb (u osoby do 18 let věku osm nebo devět),
a vyžaduje každodenní péči jiné fyzické osoby.


Hledám asistenci:

HLEDÁME - Osobního asistenta k mladé klientce na vozíku - Brno


HLEDÁME - Osobního asistenta k mladé klientce na vozíku - Brno

Místo: Brno
Kraj: Jihomoravský

Text:

Hledáte práci, která není stereotypní, má opravdu smysl a je zároveň dobře finančně ohodnocená? Chcete pracovat v příjemném prostředí obklopeni přátelskými lidmi? A přejete si také práci, kde je možné pracovat intenzivně a pak mít několik dní úplného volna? Pokud ANO, jste to právě Vy, koho hledáme :).

Náplň Vaší práce:
Klientka je mladá žena, která je z důvodu svého těžšího svalového onemocnění na vozíku, a tudíž potřebuje pomáhat s většinou každodenních úkonů jako jsou např.: péče o její osobu (např. sprchování, toaleta, oblékání, česání, make-up), přesuny z vozíku a zpět (např. do postele, do sprchy, polohování na lůžku), doprovod klientky i mimo domov; starost o domácnost, nákup, vaření.

Požadavky na osobního asistenta:
fyzická zdatnost a perfektní zdravotní stav (práce je tedy vhodná spíše pro muže), bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.

Osobnostní předpoklady asistenta:
přátelský a aktivní přístup, zodpovědnost, vytrvalost, respektování soukromí klientky

Pracovní doba: dle domluvy, avšak minimálně 1x12 hodin týdně (denní nebo noční směna), s možností práce na plný úvazek.

Místo a nástup do výkonu práce: Brno, nástup ihned po zaškolení.

Datum: 17.12.2018

Kontakt::
Jméno: Denisa Kreuzziegerová
Tel.:
E-mail: oasistence@gmail.com
Místo: Brno

www.osobniasistence.cz


Logo RSS v2.0

Máte-li ve svém počítači nainstalovanou čtečku RSS zpráv, můžete inzerci z této stránky odebírat kliknutím na logo RSS
Osobni asistence.cz
sociální služby * osobní asistence * rss zprávy * poskytovatelé péče


Podmínky inzerce:

Inzerce je zdarma, délka textu inzerátu není v rozumných mezích omezena. Nyní si můžete inzerát zadat sami pomocí formuláře, do kterého zadáte všechny potřebné údaje a text inzerátu.
- U položky město, obec uveďte přibližně místo, kde by se měla služba osobní asistence realizovat (např. Tábor, Praha 2, Brno - Bystrc, apod.), platí i v případě prodeje nebo poptávky po nějaké pomůcce.
- Chcete-li, můžete do inzerátu uvést platné telefonické spojení (pevná linka nebo mobil).
- Uvedení e-mailové adresy je povinné.
- Z nabídky vyberte typ inzerátu a kraj.
- Název inzerátu zvolte stručný, např. nabízím osobní asistenci seniorům.
- Do inzerátu je možné vložit max. 2 fotky (nepovinné, v názvech fotek nepoužívejte české znaky), formát .jpg, rozměr fotek upravím na požadovanou velikost.
- Po uložení inzerátu se jeho kopie odešle na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Budete-li potřebovat v inzerátu něco opravit nebo doplnit, zašlete prosím požadavek na e-mail info@osobniasistence.cz.
Inzerce je automaticky uveřejňována na dobu 1 roku, pokud nepožádáte o stažení inzerátu dříve. Po uplynutí 1 roku inzerát bez dalšího upozornění smažu.

Připravený TEXT INZERÁTU (pokud nechcete využít inzertní formulář) zasílejte prosím na mou emailovou adresu (viz odkaz "kontakt" v horní liště stránky), nebo můžete s výhodou použít e-mailový formulář, který je dostupný po kliknutí na tlačítko


Zákon o sociálních službách:

PODMÍNKY NÁROKU NA PŘÍSPĚVEK NA PÉČI
§ 7

(1) Příspěvek na péči (dále jen "příspěvek") se poskytuje osobám závislým na pomoci jiné fyzické osoby za účelem zajištění potřebné pomoci. Náklady na příspěvek se hradí ze státního rozpočtu.

(2) Nárok na příspěvek má osoba uvedená v § 4 odst. 1, která z důvodu dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu potřebuje pomoc jiné fyzické osoby při péči o vlastní osobu a při zajištění soběstačnosti v rozsahu stanoveném stupněm závislosti podle § 8.

(3) Nárok na příspěvek nemá osoba mladší jednoho roku.

(4) O příspěvku rozhoduje krajská pobočka Úřadu práce.

[26]